czwartek, 10 października 2013

Lay Me Down

Witam serdecznie!
W końcu nadchodzi wielkimi krokami weekend, nawet długi, bo poniedziałek także wolny :)
Trzeba jakoś zorganizować się i wypocząć przez te kilka dni wolnego, a potem na nowo z nową energią
pracować. Zawsze byłam zdania, że w weekendy i wolne nie powinno się uczyć, to czas dla Nas samych, odpoczynku, chillu i relaxu. Osobiście mam tak, że chociażby nie wim ile uczyła się w niedzielę na poniedziałek, to nic nazajutrz nie umiem. Pewnie to kwestia mojego wbicia sobie tej teorii do głowy. Więc żeby nie było, że mówię a nie stosuje się do własnych opinii tak oto w piątek mała impreza, dodatkowo jest charytatywna, pomożemy małej dziewczynce, która jest bardzo potrzebująca. popatrzmy się czasem na innych, nie tylko na czubek własnego nosa. :)
Następnie sobotę spędzimy we Wrocławiu buszując po galeriach, rozglądając się mniej więcej za kreacjami na studniówkę, ale głównie plan jest by zaopatrzyć się na teraźniejszą pogodę i aurę. :)
Obowiązkowym punktem będzie oczywiście STARBUCKS! <3
 Kawka, może jakaś słodkość do tego ... Cudownie!

W ostatnim poście, Nejti pokazała Wam spoooooro zdjęć, cudownych z resztą, dzisiaj ja zaprezentuję moją pierwszą odsłonę z tamtego dnia! :)


Spodnie- Lindex
Bluzka- Cubus
ew. apaszka- H&M

Dzisiaj do tego wszytkiego wychodzi najnowszy odcinek Glee poświęcony Coremu Monteithowi serialowemu Finnowi, który zmarł w te wakacje. Serial od tego sezonu nie jest taki sam, bez tej postaci zmieniło się wszystko.
Jutro to będzie kulminacja emocji, płakałam prawie na zwiastunie, i jestem pewna, że na całym odcinku, to nie będzie ze mną zbyt dobrze.
Jak to Gleecy jeszcze określają" He took a midnight train going anywhere"
Serial jest cudowony. Jestem z nim praktycznie od początku, od drugiego sezonu oglądam na bieżąco, zżyłam się z bohaterami, którzy są różni-śmieszni, irytujący, indywidualni co najważniejsze. Powinniśmy sie od nich uczyć tolerancji, wrażliwości, przyjaźni, wybaczania i  lojalności.
Czy ktoś jeszcze jak ja jest GLEEKIEM ?
Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zagłebić się w ten serial to serdecznie polecam!


HAVE A GOOD WEEKEND!
Aisha :)5 komentarzy:

 1. śliczna bluzeczka :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna bluzeczka :)
  Glee niestety nie znam :) Nie orientuje się o co chodzi :) Starej daty jestem hihi :)

  Buziaki
  xo xo xo xo xo xo xo xo

  OdpowiedzUsuń