poniedziałek, 11 listopada 2013

Under Control ..;)

Witam po bardzo długiej przerwie !;);*
Przestój , przestój.. Ale musicie nam wybaczyć , czasem chciałoby się żyć tylko przyjemnościami,ale tak się nie da , więc... Trzeba podołać obowiązkom dnia codziennego ;-) Obecnie za oknem szaro, buro , zimno, ale wyleguję się pod kocykiem [ takim milutkim,cieplutkim ] i zrobiłam sobie przerwę od pisania pracy maturalnej oraz innych rzeczy ! :-D Bo w końcu ile można ?!


Trochę nas tu nie było, więc zaległości się nazbierało. Nie lubię słowa " zaległości" może nazwę to nabierało się dalszych materiałów na bloga ! ;)

ZA DWA TYGODNIE  FMW 2013 , potem After party w klubie " Eter "Niech czas leci szybciej !!!
Ktoś się wybiera ??? ;))

A teraz MISZ MASZ zdjęć :D Jesień , taka złota jest piękna , ale w większości dni tak nie wygląda ..:) Ale może dobrze , wtedy doceniamy te piękne dni ;D 


Jestem NAŁADOWANA POZYTYWNĄ ENERGIĄ ! Oby moc mnie nie opuszczała !:-D

Tak spędziłyśmy Halloween:)
Cudowne grono osób ,które jest nie do zastąpienia ...
Pyszne różowe WINO♥♥♥♥♥
Horrory, to mniej przyjemne ..:D
Dobre jedzenie
Śmiechu co nie miara ! 


Gdzie kucharek sześć ,... tam dużo dobrych rzeczy :)


CHILI CON CARNE
mmm.. Pyszne ! Polecam wszystkim :)

Chili con carne – tradycyjna potrawa kuchni meksykańskiej i teksańskiej spotykana często jako fastfood w amerykańskich barach. Główne składniki to: różnego rodzaju papryka chili, cebula, czosnek, pomidory i mielone lub drobno siekane mięso.


Dżoanka :) Tyle radości !♥A teraz kwestia STUDNIÓWKI ! Poszukuję sukienki .. Ostatnio byłam nawet rozejrzeć się po wrocławskich galeriach ,ale nic nie było . Dopiero zacznie się szał "karnawałowy" .. Może znacie jakieś strony z sukienkami , może coś polecicie :)Coś dla wielbicieli
"50 Shades of Grey "
www.kappahl.pl


Nejti ♥Brak komentarzy:

Prześlij komentarz