poniedziałek, 8 lipca 2013

WELCOME

Serdecznie witamy wszystkich na naszym nowym blogu!
Fashion in the title, czyli moda w tytule.
Moda odgrywać tu będzie najważniejszą rolę! Będziemy pokazywać ją na nasz własny, indywidualny i określający nas sposób, poprzez stylizacje, które najlepiej to wyrażą! Nie chcemy kopiować stylu innych , tylko pokazywać nasz codzienny świat i to co nas kręci , czym się zachwycamy.
Inspirujemy się wszystkim dookoła: modą, jedzeniem, kolorami, zmienną pogodą, ludźmi z naszego otoczenia, zapachami, wspomnieniami i dosłownie wszystkim co napotykamy na naszej drodze. :)

Modowa część głównie będzie prezentowana przez Nejti, która ma do tego perfekcyjne predyspozycje, dodatkowo uwielbia fitness z Ewą Chodakowską , która potrafi przyczynić się do zmiany wizerunku ale i także osobowości . W postach będą niektóre ćwiczenia oraz zdobyte efekty.
Wspólna motywacja łączy ludzi w pozytywnym znaczeniu!
I taki tez ma być ten blog- POZYTYWNY . Lekki i przyjemny, o niczym i o wszystkim!
Reszta- czyli totalny lifestyle będziemy pokazywały razem. Aishia będzie pisać o wszystkim co ją interesuje,czyli głównie przeglądy płyt, nowości muzycznych, kinowych czy też moja ulubuona działka czyli amerykańskie seriale!
W planach działalności bloga jest pewien projekt o wdzięcznej nazwie "Landryna" jak sama jego bohaterka!
I nie jest to żadna z autorek :)
STAY TUNED!

 A już teraz specjalnie dla Was dodamy przedsmak następnego posta ze stylizacją Nejti :

Reszta już niebawem!
 C U SOON ON FIT :D
 A od Aishii na koniec ulubiona piosenka Rihanny, która miała wczoraj koncert w naszym kraju i coż, rózne głosy się słyszy na ten temat.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz